yükleniyor

Mikro Destek Hizmetleri

Mikro Destek Hizmeti

Destek hizmeti, Mikro ürünlerini yeni kullanmaya başlamış ya da uzun yıllardır kullanan fakat destek ihtiyacı olan şirketlere verilmektedir. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre kullanılan tüm modüllerde destek verildiği gibi, destek kapsamı sadece belirli modüllerle de sınırlandırılabilir.

Destek hizmeti kapsamında şirketlerin yaşadığı problemlerin çözümünün yanı sıra, iyileştirme ve geliştirme çalışmaları da yer alır. Herhangi bir süreçte iyileştirme yapılması istendiğinde, ihtiyaçlar analiz edilerek talep sahibine süre ve maliyet anlamında bilgi verilir, karşılıklı mutabakata varıldığı takdirde ilgili çalışma gerçekleştirilir.

Destek hizmeti, şirketin ihtiyaçlarına göre sunulabilir.

Telefon Destek Hizmeti

Mikro kullanıcısının karşılaşabileceği ve telefonla cevaplanabilecek basit sorunların çözümü için telefonla danışmanlıkinternet üzerinden destek ve ihtiyaç duyulduğunda doküman gönderilmesi hizmetlerini içerir.

Periyodik Ziyaret Destek Hizmeti

ASCOM BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ, destek hizmeti kapsamına göre periyodik olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmaktadır. Kullanılan ürün ve çalışma ortamının gözden geçirilmesi, gerekli önlemlerin alınması için müşteriye tavsiyelerde bulunulması, gerekli görüldüğü takdirde sistem üzerinde müdahale edilmesi hizmetlerini içerir.

Çağrı Bazlı Yerinde Destek Hizmeti

Yerinde destek hizmetine ihtiyaç duyulan sorunlar ile karşılaşıldığında, Mikro kullanıcısı ile ASCOM BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ Müşteri Destek temsilcisi arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen zaman içinde hizmet verilir. Sistemin çalışamaz olduğu ve acil müdahale gereken durumlarda karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra 4 saat içinde soruna müdahale edilir.

Online Destek

Uzaktan erişim bağlantı yoluyla firmaların sistemine bağlanarak, anında sorun teşhisi, çözümü yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!